Więcej o mnie

Zakręcona artystka, projektanta wnętrz zawodowo, projektantka smaków domowo, poznańska Pyra, Bona Apetita! Dlatego będzie smacznie na talerzu, postaram się też o smaczne rozwiązania wnętrz. Kocham kuchnię włoską i to z niej czerpię większość pomysłów, dlaczego? Ponieważ jest aromatyczna, prosta, niedroga i bardzo ją lubię. Łączę ją z naszymi polskimi smakami. A moje imię ma tylko jedno, włoskie tłumaczenie: Bona, Bona Apetita!

Takim krótkim opisem zaczęłam

A teraz trochę więcej o moim życiu.. dla wytrwałych!
Urodzona w Poznaniu, wychowana w Obornikach.
Od najmłodszych lat lubiąca dobra kuchnię i ciekawe smaki, także wnetrzarskie :D
Tak ukształtowała moja osobowość moja mama, która przekazała mi dobry smak we wszystkich dziedzinach życiach, czasem wydaje mi się, że jestem trochę estetycznie zboczona, to trochę dziwne, ponieważ jeśli chodzi o własny dom, nie zawsze mam idealnie wysprzątane.
Jeśli chodzi o poszukiwanie, to tu ogrmny wpływ miał na mnie tata, to on uwielbia kulinarne eksperymenty, które zawsze mnie fascynowały, on też popchnął mnie na wymarzone studia: Architekturę Wnętrz na Poznańskiej ASP.
W 2004 roku załozyłam własny dom  i zaczęłam modyfikować przejetą wiedzę kulinarno-estetyczną.
W 2005 roku urodził sie mój największy skarb, który uwielbia obserwować i eksperymentować. Chce zostać Kucharką!
Tak, pracuję zawodowo i uwielbiam gotować!
Coś w tym jest, że dusze artystyczne maja ten zmysł... zmysł komponowania smaków. Czasami nie mogę zasnąć, wstaję, zapisuję, projektuję obiad!
No i to juz koniec, moje koleżanki blogerki widząc moje próby kulinarne publikowane na "fejsbuku" wreszcie namówiły mnie do załozenia tego bloga!
Co będzie dalej?  Czas pokaże...

Bona Apetita!

3 komentarze :

  1. BONAPETITA! Musiałem wytrzeć klawiaturę... tak mi ślinka leci...

    OdpowiedzUsuń
  2. to tylko namiastka o tej szalonej artystce :) jej składowe są dużo bardziej zakręcone i kolorowe - przedstawiła się bardzo skromnie :)
    Pozdrawiam Kochana... Kasia

    OdpowiedzUsuń