piątek, 17 stycznia 2014

Piekielne Wnętrza!No to dzisiaj świętujemy " na ostro"!
Dlatego zaprezentuję Wam szczyptę piekielnego stylu prosto z Meksyku z dedykacją dla Ale Meksyk!
Wnętrza te cechuje bardzo jaskrawa kolorystyka i zarazem prostota, naturalność użytych materiałów. Wpływ na wygląd i wykończenie takich pomieszczeń bez wątpienia ma specyficzny klimat.
Surowość ścian, często glinianych, malowanych na słoneczne kolory, lub zdobionych w geometryczne wzory. W takich wnętrzach ważne są naturalne drewniane, metalowe meble.
Do dekoracji używamy tkanin w kolorowych, jaskrawych barwach, glinianych fantastycznie malowanych naczyń, roślin takich jak kaktusy. Często widzimy też kolorowe mozaiki.
Chcąc wnieść trochę Meksyku do domu, nie przesadzajmy! Nie żyjemy w takim klimacie.
Możemy przenieść trochę inspiracji używając pięknych dodatków w stylu meksykańskim. Na tle jasnych, ciepłych barw powinna dominować czerwień przepleciona słoneczną pomarańczą ze szczyptą błękitu nieba. To ciekawe, jak blisko jest z wnętrza na talerz...
Żyj kolorowo!

Bona Apetita!


Źródło: internet

3 komentarze :

  1. Świetne zdjęcia, które inspirują. Osobiście wolę jednak pomieszczenia w bardziej stonowanych barwach. Niedawno miałam remont salonu i postanowiłam urządzić go w skandynawskim stylu. Oprócz tego podjęłam decyzję o zakupie nowego telewizora. Bardzo się cieszę z odświeżonego wnętrza. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super przepis, muszę wypróbować

    OdpowiedzUsuń
  3. fantastyczne porady, ja na dniach zabieram się za remont biura i też stale szukam inspiracji, ale bardzo spodobały mi się przeszklone ściany, które nadają fantastyczny efekt

    OdpowiedzUsuń